Franchising Başvuru Formu

Uzman desteği

Yeni bir marka yaratmak isteyen pekçok girişimci bu keyifli macerayı hayal kırıklığı ile sonlandırıyor. Bunun sebebi, markalaşma sürecinin zorluğu kadar yönetim, tedarik, pazarlama gibi sektörün spesifik süreçlerine de hakim olunmaması. Oysa markamız yatırımcılarına uzman desteği sunar. Deneyimli Çaytaze ekibi; düzenli eğitimlerden ürün tedariğine, yazılım faaliyetlerinden servis kalitesine, hijyenden reklam ve pazarlamaya kadar geniş bir yelpazede yatırımcısına yardımcı olmak üzere kendini hiç durmadan geliştirir. Tüm bunlar başarılı bir ticaretin karşısındaki tek engel olan risk faktörünü birlikte minimize etmemizi sağlar.

Marka, yatırımcıları ile birlikte büyümeye devam ediyor.

Çaytaze markası, kendisine yatırım yapan “franchise”lar ile her geçen gün büyüyor. Düşük maliyetleri, yüksek kar marjları ve işletme yapısı sayesinde yatırımcılarına kısa vadede yüksek kazanç imkanı sunan Çaytaze, yatırımcıları çoğaldıkça marka değerini de yükseltiyor.

Otantizm geri döndü!.

Gelip geçici Avrupai modalar yerini her alanda bize ait kültürel değerlere bırakmaya başladı.
Tam bu noktada Çaytaze, samimi sohbetler ederken çayını yudumlamak isteyen müşterilerinin imdadına koşuyor. Bu yüzdendir ki Çaytaze merkezine gelen “franchising” başvurular da, açılan Çaytaze sayısı da her geçen gün yükseliyor.

Esneklik: farklı mekanlara entegre edilebilir konseptler

Çaytaze, Kiosk ve Mağaza olarak iki esnek konseptte uygulanabilir.

“Kiosk” konsepti için minimum 7,5 m2, “Mağaza” konsepti için minimum 100 m2 alanlar için uygundur. Kiosk kurulumları 30 gün içerisinde istenen bölgede tamamlanabiliyor.